Witajcie po długiej przerwie! Na początku, chciałabym Wam ogromnie podziękować za wszystkie maile, wiadomości i ciepłe słowa, które otrzymałam od Was podczas tej kilkumiesięcznej nieobecności na blogu.

Wiele w tym czasie wydarzyło się w moim życiu prywatnym i zawodowym. Awans w pracy, cudowne rodzinne wakacje na Krecie, rozpoczęcie przygotowań do ślubu i wesela oraz choroba bardzo bliskiej mi osoby sprawiły, że blogowanie zeszło na dalszy plan.

Cieszę się jednak, że z wieloma z Was miałam kontakt na fanpag’u i Instagramie, gdzie starałam się Wam o sobie przypominać ?

Blogowanie to moje hobby i ogromnie brakowało mi go przez ten okres. Choć uważam się za osobę bardzo dobrze zorganizowaną, niestety bardzo ciężko było mi wygospodarować na nie czas. Po długiej przerwie nie łatwo jest zmobilizować się i powrócić do regularnego pisania.

W ciągu tych kilku miesięcy pojawiło się u mnie sporo kosmetycznych nowości, przeczytałam dużo interesujących książek i odwiedziłam kilka ciekawych miejsc, z którymi chciałabym się Wami podzielić. Mam nadzieję, że będziecie zaglądać, czytać i komentować… Pozdrawiam

WA_London2018

WA_London2018_a