Już wkrótce podobno najbardziej romantyczny dzień w roku – Walentynki. Od pewnego czasu ze sklepowych witryn uśmiechają się do nas czerwone serca i przypominają nam o tym wyjątkowym dniu.

Walentynki to czas romantycznych kolacji, kwiatowych bukietów i chwil „tylko we dwoje”. Jednak w ciągu ostatnich lat coraz częstsze stało się kupowanie różnego rodzaju prezentów dla ukochanych osób. Listy z wyznaniami miłosnymi oraz ozdobne kartki niestety tracą na popularności, a szkoda! Pamiętam tą ogromną radość z każdej anonimowej „walentynki” w szkole i próbach rozszyfrowania nadawcy wraz z koleżankami 🙂

Wśród drobnych walentynkowych upominków największą popularnością cieszą się kwiaty, słodycze i pluszowe misie. Jednak coraz częściej decydujemy się na obdarowanie naszej drugiej połówki biżuterią, perfumami lub bielizną.

Wybierając walentynkowy prezent najlepiej kierować się osobowością naszego partnera, jego zainteresowaniami, stażem związku, no i przede wszystkim sercem! Wszystko zależy od naszej kreatywności, ponieważ sklepowa oferta jest ogromna! Jeśli nie macie czasu aby wybrać się na shopping, z całą pewnością sklepy internetowe również Was nie zawiodą. Nie zostawiajcie jednak tego na ostatnią chwilę!

Osobiście nie jestem zwolenniczką walentynkowych prezentów. Bardziej cieszy mnie wspólnie spędzony czas (i to nie tylko 14 lutego), bukiet świeżych kwiatów i miła kolacja z dobrym winem. Co roku kupujemy sobie piękne kartki, które najczęściej zostawiamy dla siebie w różnych „sekretnych” miejscach i mamy z tego ogromną frajdę 🙂 Okazywanie miłości i obdarowywanie siebie prezentami jest niezwykle ważne i miłe, ale nie tylko w Walentynki. Miłość trzeba pielęgnować przez cały rok!

Ciekawa jestem jak Wy spędzacie Walentynkowy dzień, kupujecie sobie prezenty? Życzę Wam dużo miłości!

walentynki1

walentynki2

walentynki3