O naturalnych kosmetykach PAT&RUB by Kinga Rusin czytałam wiele, jednak do tej pory nie miałam z nimi styczności. Dzięki uprzejmości tej marki od pewnego czasu testuję dwa produkty, dziś recenzja jednego z nich.

Otulający balsam do ciała Karmel, Cytryna, Wanilia to produkt, którego zapach pokochałam od pierwszego użycia! Lekko słodki, przełamany orzeźwiającym aromatem cytryny pozostaje na skórze kilka godzin. I choć z czasem staje się on mniej intensywny, nadal jest dość dobrze wyczuwalny.

Bardzo imponujący jest skład balsamu: naturalna witamina E, masło shea, olej babassu, ekstarkt z zielonej herbaty, masło kakaowe, kwas hialuronowy oraz betaina roślinna. Ich kompozycja ma dobroczynny wpływ na naszą skórę. Balsam ma właściwości nawilżające, zmiękczające, wygładzające, odżywiające i kojące. Przeznaczony jest do każdego typu skóry.

Po tygodniu regularnego stosowania zauważyłam, że poprawę nawilżenia, wygładzenia i napięcia mojej skóry. Produkt bardzo dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Posiada bardzo estetyczne i poręczne opakowanie z dozownikiem, które znacznie ułatwia stosowanie. Minusem jednak może być fakt, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić poziomu zużycia balsamu.

Otulający balsam do ciała Karmel, Cytryna, Wanilia z całą pewnością jest rewelacyjnym produktem do pielęgnacji ciała w okresie zimowym. Nie dość, że przynosi nawilżenie i ukojenie skórze to jeszcze posiada rewelacyjny (otulający!) zapach. Stosowanie takiego produktu w zimowe wieczory jest dla mnie swojego rodzaju aromaterapią. Zachęcam Was do jego wypróbowania!

balsam_otulajacy

balsam_otulajacy1

balsam_otulajacy2