Przed laty okulary były uznawane powszechnie za konieczność, która miała poprawiać nasz wzrok i element, który nie zawsze pasował do naszej osobowości. Na szczęście te czasy minęły i dziś okularowe szaleństwo dopadło nie tylko tych, którzy potrzebują ich w celach leczniczych.

 

 

Obecnie dobrze dobrane oprawki podkreślają nasz styl, osobowość i są elementem różnych stylizacji. W ostatnich latach niezwykle popularne okazały się „kujonki”, które z ogromną chęcią noszone były na ulicach całego świata. Wybierając oprawki warto pamiętać, że powinny one pasować do kształtu naszej twarzy i odwracać uwagę od niedoskonałości (źle dobrane mogą niestety jeszcze bardziej je podkreślać).

Dziś chciałabym Wam przedstawić mój wybór oprawek. Choć nie noszę ich w celu korekty wzroku muszę przyznać, że spełniają swoją rolę, tzn. zmieniają mój wygląd wtedy, kiedy mam na to ochotę. Moje oprawki to brązowo – niebieski model Cairns, który dostępny jest na stronie sklepu Optopro. Muszę się Wam przyznać, że zamawiając okulary online miałam pewne obawy. I choć na stronie możemy dodać własne zdjęcie i przymierzyć wybrany model, to jednak martwiłam się czy w rzeczywistości będzie wyglądać i pasować tak samo. Przy każdych wybranych oprawkach znajdziemy szczegółową specyfikację dotyczącą wagi i dokładnych wymiarów. Dla mnie przy mierzeniu, bardzo pomocna okazała się stara para okularów.

Model, który wybrałam ma w sobie coś z kujonek, jednak ich kształt i kolorystyka sprawiają, że nie są dość ciężkie i „toporne”. Dobrze się w nich czuję, są wygodne i pasują do mojej garderoby. Tak, jak biżuteria są dodatkiem do stylizacji i tworzą całkowicie nowy image.

Dokonując zakupów w sklepie Optopro mamy 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, 2 roczną gwarancję na okulary oraz szybką i bezpieczną dostawę (maksymalnie do 21 dni). W pakiecie otrzymujemy powłokę przeciw zarysowaniom, antyrefleks, filtr UV 400, powłokę hydrofobną, etui wraz ze ściereczką z mikrofibry oraz opcjonalnie przeciwsłoneczne szkła.

Na stronie sklepu mamy możliwość zakupu zerówek lub okularów leczniczych damskich i męskich (potrzebne są do tego dane z recepty), sportowych, a także przeciwsłonecznych.

Bardzo podoba mi się strona internetowa sklepu, na której oprócz szerokiej oferty okularów znalazłam wiele ciekawych informacji dotyczących wyboru oprawek, czyszczenia okularów oraz wiele innych porad.

Ciekawa jestem, czy Wy nosicie okulary, a jeśli to tak, to czy są one stylowym gadżetem czy złem koniecznym 🙂

optiPRO_okulary_1

karolina_lejdisbook_optiPRO

karolina_lejdisbook_optiPRO_a