O tym, że zadbane dłonie są naszą wizytówką wiemy wszyscy. Odpowiednia pielęgnacja i starannie wykonany manicure sprawiają, że nasze dłonie wyglądają zdrowo i elegancko, a my profesjonalnie.

Zgodnie z obowiązującymi trendami, jesienią 2015 na naszych paznokciach najbardziej pożądanymi kolorami są nude, czerń, granat, ciemny fiolet, czerwień i wszystkie jej odmiany, szarość i butelkowa zieleń. Jednym z największych hitów są metaliczne paznokcie, które nosimy już nie tylko podczas imprez, ale zwłaszcza do codziennych stylizacji.

Tak naprawdę szczerze, tegoroczne jesienne hity nie są dla mnie żadnym zaskoczeniem. Co roku o tej porze żegnam sie z moimi ulubionymi koralami i pastelami, które towarzyszą mi przez cały okres wiosenno – letni. Wraz z nadejściem jesieni na moich paznokciach najczęściej pojawiają sie ciemne i głębokie kolory (oczywiście zaraz po moim ukochanym nude). I choć śledzę aktualne trendy w makijażu, zazwyczaj pozostaję wierna swoim upodobaniom.

Myślę, że lansowany obecnie trend „no mani” (czyli paznokcie pociągnięte jedynie odżywką) to propozycja, która z całą pewnością spodoba się wielu z nas. Pewnie dlatego, że nawet, kiedy nie zdążymy przeciągnąć paznokci naszym ulubionym kolorem, zawsze będziemy modne i stylowe 🙂 Pod warunkiem, że nie zapomnimy o odpowiednim wypielęgnowaniu naszych dłoni.

Poniżej przedstawiam Wam lakiery, które najczęściej będą zdobić moje paznokcie (u rąk i stóp) podczas najbliższych kilku miesięcy.

Barry M Sunset Daylight Curing to lakiery, które w połączeniu z top coatem z tej samej linii zapewnić mają efekt hybrydy bez użycia lampy. Niestety ta obietnica jest mocno na wyrost, jednak mimo to bardzo lubię ofertę kolorystyczną, całkiem dobrą trwałość i cudowny połysk tych lakierów.

manicure_barrym

SSNP3 512 Like A Nude, SSNP7 510 Fuchsia Generation, SSNP11 531 Plum On Baby, SSNP2 512 Drive Me Navy, Top Coat

manicure_orly

Orly Luxe (dodatek do jednego z kobiecych magazynów), 498 Rain Rain Go Away Rimmel Rita Ora, Nail Paint by Barry M GNP10 430 Lychee, NYC Shine In A Minute 103 Upper East Side

manicure_rimmel

Rimmel Salon Pro Kate 104 Saturn, Rimmel Salon Pro Kate 711 Punk Rock, Bourjois 1 Seconde 11 Rouge In Style, lakier Lancome był w jednym z promocyjnych zestawów

A jakie kolory pojawiają się na Waszych paznokciach w okresie jesienno – zimowym?