Marka IT’S SKIN to długoletnie doświadczenie kliniczne w obszarze dermatologii, receptury produktów opracowywane przez lekarzy dermatologów z Seulu oraz połączenie składników naturalnych z najnowszymi osiągnięciami nauki. IT’S SKIN poprzez zminimalizowany udział środków antyseptycznych w swoich kosmetykach, ogranicza ryzyko wystąpienia podrażnień skórnych.

IT’ S SKIN Mangowhite Peeling to produkt przeznaczony do głębokiego oczyszczania twarzy z zanieczyszczeń, odblokowania porów, złuszczenia martwego naskórka oraz wygładzenia skóry. Jeden ze składników to owoc mangostanu, który jest bogatym źródłem witaminy C, koenzymu Q10, przeciwutleniaczy i minerałów. Produkt ma konsystencję kremowo – żelową i przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Opakowanie w formie miękkiej plastikowej tuby jest bardzo wygodne w stosowaniu.

Peeling rzeczywiście ma bardzo dobre właściwości oczyszczające i wygładzające. Skóra po zastosowaniu produktu „łapie ” świeży oddech i jest lekko rozjaśniona. Niuansem jest fakt, że produkt ten stosuje się na suchą skórę (dotychczas peelingi stosowałam na mokrą, zgodnie z zaleceniami producenta). Podczas masażu twarzy z dodatkiem peelingu, możemy zauważyć jak martwy naskórek roluje się nam pod palcami 🙂 Kosmetyk ma dość intensywny owocowy zapach.

IT’ S SKIN Mangowhite Peeling to produkt godny uwagi. Podoba mi się w nim to, że oczekiwane efekty widoczne są od razu, skóra wygląda zdrowo i promiennie. Duży plus, że peeling nie podrażnia nawet wrażliwej skóry.

Jeśli miałybyście ochotę wypróbować IT’ S SKIN Mangowhite Peeling znajdziecie go na stronie oficjalnego i wyłącznego dystrybutora BEAUTIKON.com

its_skin_mangowhite

peeling_mangowhite