Perfumerie Douglas kojarzą mi się z ekskluzywnymi markami, miłą obsługą, no i oczywiście pięknymi zapachami. Mieszkając w Polsce chętnie robiłam w nich zakupy dla siebie czy dla bliskich mi osób. Często zaglądałam także, aby poznać nowości kosmetyczne. Dziś chciałabym zwrócić Waszą uwagę na wakacyjną akcję, która obecnie trwa w perfumeriach Douglas w całej Polsce.

 

Festiwal Piękna trwa od 16 lipca do 12 sierpnia 2013 roku i jest to czas, w którym możecie skorzystać z wielu wyjątkowych ofert. Podczas zakupów będziecie mogły zaczerpnąć bezpłatnych porad od konsultantów z dziedziny pielęgnacji, makijażu czy doboru odpowiedniego zapachu. Otrzymacie także próbki, miniatury kosmetyczne, atrakcyjne rabaty i upominki.

W Strefie Letnich Cen znajdziecie wybrane produkty luksusowych marek jak Coollistar, Mont Blanc, IsaDora, Valentino czy Rouge Bunny Rouge w atrakcyjnych cenach. Natomiast w ramach Wakacyjnego Festiwalu Prezentów przy zakupie wybranych produktów pielęgnacyjnych marek Sensai Kanebo, Elie Saab, Dr Irena Eris, Tom Ford, a także perfum Balenciaga czy Lanvin otrzymacie wyjątkowe prezenty w formie miniatur produktów, upominków i rabatów na kolejne zakupy.

Zachęcam Was do odwiedzenia perfumerii Douglas podczas Festiwalu Piękna, to wyjątkowy czas, w którym oprócz udanych zakupów, atrakcji i prezentów, możecie poznać tajniki piękna i odmienić swój look 🙂

douglas strefa niskich cen