Skóra naszych dłoni codziennie narażona jest na działanie wody, warunków atmosferycznych i detergentów. Bardzo łatwo ulega wysuszeniu i podrażnieniom. Warto pamiętać o regularnym stosowaniu produktów nawilżających i ochronnych.

 

 

Dziś chciałabym Wam zaproponować Regenerujące Serum do rąk marki Evree. Produkt w swoim składzie zawiera glicerynę, olejek arganowy, mocznik oraz masło kerite, które posiadają silne właściwości nawilżające i odżywcze. Producent zapewnia, że nie znajdziemy w nim parabenów, barwników oraz olejów mineralnych. Podoba mi się małe (50 ml) poręczne opakowanie kosmetyku, które z pewnością zmieści się w każdej kobiecej torebce.

Serum od Evree to produkt, który z pewnością warto kupić. Już po pierwszym użyciu przynosi natychmiastową ulgę dla suchych dłoni. Tworzy na skórze delikatny film (nie tłusty!), który chroni skórę długo po aplikacji. Mam wrażenie, że to takie niewidzialne rękawiczki 🙂 Kosmetyk jest bardzo wydajny i posiada neutralny, delikatny zapach. Polecam Regenerujące Serum wszystkim z Was, którzy borykają się problemem suchych i zniszczonych dłoni, a także tym, którym zależy na ich ochronie. Produkt z całą pewnością wart swojej ceny (ok. 8 złotych).

serum_do_rak

serum_do_rak_1