Ostatnio postanowiłam delikatnie rozjaśnić końcówki moich włosów i aby odpowiednio zadbać o ich kondycję, poszukiwałam preparatu, który mi w tym pomoże. W sklepach dostępnych jest wiele specyfików przeznaczonych do poprawy kondycji naszych włosów. Ja jednak zdecydowałam się na Eliksir odżywczy Elseve L’ Oreal, który poleciła mi przyjaciółka.

Produkt ten przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów i zapewnić ma odżywienie, wygładzenie i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Kosmetyk to połączenie olejków (różanego, rumiankowego, złocienia, lnianego, kwiatu lotosu, gardenii tahitańskiej, maruny i kokosowego), które w natychmiastowy sposób pielęgnuje i dyscyplinuje nasze włosy.

Eliksir odżywczy Elseve L’ Oreal ma postać lekkiego olejku, który dobrze rozprowadza się na włosach, nie obciążających ich (oczywiście jeśli nie przesadzimy z aplikacją). Już po pierwszym użyciu moje końcówki były bardzo miękkie, błyszczące i wygładzone. Stosuję go po każdym myciu na wilgotne włosy, a potem jeszcze odrobinę na wysuszone. Zauważyłam, że znacznie lepiej się układają.

Opakowanie produktu to elegancka (dość ciężka) szklana butelka z pompką, który kojarzy mi się z bursztynem 🙂 Eliksir jest bardzo (!) wydajny i ma przepiękny zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach.

Jeśli szukacie preparatu do pielęgnacji Waszych włosów i zabezpieczeniu ich przed szkodliwymi czynnikami środowiska, polecam Wam Eliksir odżywczy Elseve L’ Oreal.  Jego dobroczynny wpływ docenicie już po pierwszym użyciu. Polecany jest do każdego typu włosów (szczególnie suchych).

W  UK kosmetyki Elseve dostępne są pod nazwą Elvive.

loreal_elvive_oil_wlosy_2

loreal_elvive_oil_wlosy_4

loreal_elvive_oil_wlosy_1

loreal_elvive_oil_wlosy4