My kobiety przywiązujemy dużą wagę do detali. W modzie dodatki mają ogromna moc, potrafią całkowicie odmienić stylizację, stworzyć własny niepowtarzalny styl i dodać uroku. Biżuteria, torebki, paski, szale oraz inne akcesoria uczą nas zabawy modą i konwencjami.

Wybierając się na zakupy, ciężko jest nam oprzeć się pięknym i niepowtarzalnym dodatkom, które dostępne są już praktycznie w każdym odzieżowym sklepie. W sieciówkach nie kupujemy już tylko ubrań i butów, ich oferta od dawna powiększyła się o oryginalną biżuterię, torby, portfele i inne akcesoria.

W internecie również znajdziemy mnóstwo stron, na których możemy znaleźć wiele niepowtarzalnych i ciekawych dodatków. To już nie tylko rzeczy, które są elementem naszej stylizacji. Notesy, kalendarze, kosmetyczki, etui na telefon czy parasole to akcesoria, które także odzwierciedlają nasz „modowy smak”.

Osobiście jestem fanką biżuterii (szczególnie dużych naszyjników) i naprawdę ciężko jest mi oprzeć się przed zakupem kolejnego 🙂 Wybór kalendarza, breloka czy etui na telefon również nie jest pierwszym lepszym wyborem. Mam świadomość tego, że unikatowy dodatek potrafi poprawić humor i pozwala poczuć się wyjątkowo! Poniżej kilka propozycji kobiecych akcesoriów, w Waszym guście?

westwing_breloczek westwing_chusta westwing_etui westwing_etui2 westwing_kopertowka westwing_kosmetyczka westwing_naszyjnik westwing_notes westwing_notes2 westwing_parasol