T-shirty dość długo kojarzone były jako element luźnego stroju, który towarzyszył nam najczęściej podczas zajęć sportowych i aktywnego wypoczynku poza miastem. Obecnie T-shirty nosimy na co dzień, a odpowiednio dobrany fason zapewnia nam wygodę i komfort w szkole, pracy czy na randce.

Oferta na rynku jest ogromna, praktycznie w każdej sieciówce wieszaki uginają się od różnego rodzaju T-shirtów. Gładkie, z nadrukami, błyszczącymi cekinami o różnym kroju i długośći mogą przyprawić nas o zakupowy zawrót głowy. Czym powinnyśmy kierować się przy wyborze t-shirtów? Przede wszystkim warto postawić na dobrą jakość, neutralny kolor i odpowiednio dobrany do nas fason. Tylko dobry gatunkowo T-shirt posłuży nam dość długo, nie porozciąga się i będzie wyglądał dobrze praktycznie w każdym zestawieniu.

Jednym z elementów, który powninien znaleźć się w szafie każdej z nas jest biały T-shirt. Dlaczego? Ponieważ jest uniwersalny i ponadczasowy, jest także doskonałą bazą do naszych codziennych stylizacji. Ja noszę go praktycznie do wszystkiego! Do jeansów, skórzanej ramoneski, shortów, kolorowych i efektownych spódnic czy marynarek. Najczęściej kupuję gładkie koszulki w H&M z linii basic i choć większość z nich noszę już od kilku sezonów, niestety zdarzają się wśród nich buble, które już po pierwszym praniu nadają się jedynie do polerowania butów.

Minimalistyczny charakter białej koszulki daje nam wiele możliwości i pozwala stworzyć nieskończoną ilość modowych kombinacji. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i odpowiednio dobranych dodatków. Ja najczęściej proste koszulki urozmaicam dużymi naszyjnikami, szalami lub kolorowymi apaszkami.

A jaki jest Wasz sposób na biały T-shirt?

moda2016

moda2016a

moda2016b

Biały T-shirt – H&M, Jeansy – Zara, Naszyjnik – H&M, Buty – Choies, Torebka – Zara, Okulary – Versace, Zegarek – Michael Kors