Choć pogoda jeszcze zimowa, a my z utęsknieniem wyczekujemy wiosny, w sklepach już zaczęły pojawiać się wiosenne kolekcje. Warto zwrócić uwagę szczególnie na propozycje kolorystyczne. W nadchodzącym sezonie to właśnie żółty będzie jednym z najmodniejszych barw!

 

 

 

Po zimie przyda nam się trochę orzeźwienia w naszej garderobie, dlatego warto kupić coś nowego w tym energetycznym kolorze. Kanarkowy, musztardowy, limonkowy, miodowy, bananowy, cytrynowy czy słoneczny to wszystkie odcienie żółtego, które będą niezwykle hot w sezonie wiosna/lato 2014.

Żółty to niezwykle energetyczny kolor, który poprawi nam humor i sprawi, że będziemy wyglądać niezwykle świeżo i promiennie. To barwa, która kojarzy nam się ze słońcem, ciepłem i wigorem. Z całą pewnością stylizacje w tym kolorze przyciągną spojrzenia i sprawią, że nie przejdziecie nie zauważone! Jeśli jednak jesteście wielbicielkami neutralnych kolorów, warto postawić na żółte dodatki (biżuteria, torebki, buty, szale czy paski).

Wiosną i latem 2014 ogarnie nas cytrusowa rewolucja! Żółty doskonale wygląda w połączeniu z czernią, bielą, granatem, szarością oraz z pomarańczem. Ważne by było kolorowo, soczyście i energetycznie!

zolty moda

zolty trend 2014