Nareszcie prawdziwa wiosna! Piękne, długie i słoneczne dni nastrajają optymistycznie i pobudzają do działania. Ogromnie cieszę się, że nareszcie puchowe kurtki, ciepłe szaliki i kozaki możemy schować gdzieś na dnie szafy.

Podczas mojego ostatniego spaceru po parku zauważyłam wszechobecną radość. Uśmiechnięci ludzie, biegające i chichotające dzieciaki, ćwierkające ptaki i zieleń drzew, wszystko to, za czym tęsknię przez całą zimę. Na ulicach już teraz widoczne są zwiewne sukienki, kobiece spódnice i sandały na szpilce, które ubóstwiam! I choć bardzo lubię szary i czarny kolor, to biel, beż, pastele i intensywne kolory są podstawą moich wiosenno – letnich stylizacji. Już wkrótce pokażę Wam kilka z nich.

wiosna_stylizacja

Wiosna to także czas generalnych porządków w domu i choć niektórzy mi się dziwią, ja je uwielbiam! Posprzątane, dobrze zorganizowane mieszkanie i świeże kwiaty w wazonie poprawiaja mi samopoczucie 🙂 I choć na razie mieszkamy w wynajmowanym w UK, myślami już wybiegam w przyszłość i „urządzam” w nich nasze własne w Polsce…

Jest bardzo wiele aspektów, za które lubię wiosnę (słońce, przyroda, Wielkanoc, rodzinne spacery i ogólna chęć do działania), ale od pewnego czasu lubię ją jeszcze bardziej. To właśnie wiosną zeszłego roku zostałam mamą. Ostatnie dwanaście miesięcy wiele zmieniły w naszym życiu i we mnie. I choć nie zawsze było łatwo, to muszę przyznać, że to najlepszy okres w moim życiu! Ostatnio nasza córeczka obchodziła pierwsze urodziny, to ogromne wydarzenie nie tylko dla niej!

A za co Wy lubicie wiosnę?

wiosna_tort_urodzinowy