O tym, jaka ważna jest higiena jamy ustnej nie będę się rozpisywać. Zdrowe, zadbane zęby są naszą wizytówką, a białe uzębienie sprawia, że uśmiechamy się szeroko. Dziś chcę zwrócić Waszą uwagę na modny gadżet, który bardzo przydaje się poza domem.

Violife Slimsonic to soniczna szczoteczka do zębów emitująca 22 tysiące ruchów na minutę, dzięki czemu skutecznie czyści płytkę nazębną i powierzchnię dziąseł. Szczoteczka jest niewielka, posiada elegancki design, jest prosta w obsłudze (wyłącznie jeden przycisk) oraz dość ekonomiczna (działa na jedną baterię AAA).

Szczoteczka soniczna różni się od znanej mi elektrycznej tym, że zamiast obrotów według własnej osi pracuje na zasadzie drgań. Szczoteczka dociera do najtrudniej dostępnych przestrzeni w jamie ustnej, po jej użyciu zęby są czyste i zadbane. Violife Slimsonic to niezwykle praktyczny gadżet, który ze względu na swój niewielki rozmiar mieści się w torebce czy plecaku. To świetna alternatywa dla zwykłej szczoteczki. Doskonale sprawdza się poza domem (w pracy, w szkole czy w podróży). Produkt jest dość lekki, cichy i przyjemny w stosowaniu. Szczególnie polecam Violife Slimsonic wszystkim zabieganym, zapracowanym, a także tym z Was, które kochają modne gadżety!

Wygląd szczoteczki Violife Slimsonic jest bardzo oryginalny i stylowy, a szeroka oferta wzorów i kolorów (ponad 20) daje możliwość dopasowania jej do naszego gustu. Ja zdecydowałam się na dość prosty design w jednym kolorze (Amethyst).

Decydując się na zakup szczoteczki, w cenie 69 złotych otrzymacie:

– szczoteczkę Slimsonic

– dwie końcówki czyszczące

– jedną baterię AAA

– instrukcję obsługi w języku polskim

Produkt dostępny jest na stronie ARS DENTAL oraz w sklepach stacjonarnych.

Dla wszystkich czytelników mojego bloga, którzy zdecydują się na zakup szczoteczki sonicznej Violife Slimsonic, ARS Dental przygotowało miłą niespodziankę. Wystarczy, że podczas zakupu w miejscu na kod rabatowy wpiszecie „lejdisbook”, a otrzymacie 3% rabat 🙂 Skorzystacie?

violife_soniczna_szczoteczka

slimsonic_violife

violife_slimsonic