Zdrowa skóra naszych stóp powinna być odpowiednio nawilżona, natłuszczona i gładka. Naturalny proces starzenia, obuwie czy zaburzenia w wydzielaniu łoju i potu wpływają na przesuszenie i rogowacenie naszych stóp. Usuwanie zrogowaciałej warstwy naskórka ma istotne znaczenie w przywróceniu ich elastyczności.

O stopy warto dbać przez cały rok, ale powszechnie wiadomo, że w okresie letnim przykładamy większą uwagę do starannie wykonanego pedicure. Osobiście regularnie odwiedzam salon kosmetyczny, stosuję kremy i maski do stóp. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwą mamą i muszę przyznać, że obecnie ciężko mi wyrwać się do pedicurzystki. Na rynku pojawił się jednak produkt, który w natychmiastowy sposób przywraca gładkość naszych stóp elektroniczny pilnik do stóp Velvet Smooth marki Scholl.

Ten elektroniczny pilnik jest niezwykle prosty w budowie i użyciu. Wymienne głowice wykonane zostały z materiału o nazwie Micralumina i zapewniają szybkie ścieranie zrogowaciałego naskórka. Producent zapewnia, że jedna głowica powinna wystarczyć na 12 użyć. Pielęgnacja stóp z pilnikiem Velvet Smooth marki Scholl to czysta przyjemność! Gumowy ergonomiczny kształt pilnika sprawia, że doskonale się trzyma. Ten produkt jest świetną alternatywą dla pumeksu i tarek, przy użyciu których możemy nadwyrężyć mięśnie naszych dłoni. Elektroniczny pilnik Velvet Smooth stosuję się na suchą skórę, przykładając go prostopadle do stóp. Uczucie podczas stosowania mogę porównać do frezarki stosowanej w gabinetach kosmetycznych. Już po pierwszym użyciu pilnika skóra moich stóp wyglądała jak po wyjściu od pedicurzystki! Żadnych zrogowaceń i suchych skórek 🙂 Pilnik zasilany jest bateriami (4xAA), które dołączone są już do produktu (to bardzo miłe zaskoczenie). Produkt nie jest wodoodporny, dlatego po każdym zastosowaniu należy zdjąć i umyć głowicę.

Pilnik Velvet Smooth Scholl to urządzenie, które z całą pewnością warte jest swojej ceny (ok. 170 zł) i warto je mieć! W szybki i skuteczny sposób sprawi, że Wasze stopy będą gładkie i aksamitne w dotyku. Dla mnie to genialny produkt, który oszczędza mój czas i pieniądze na pedicure w gabinetach kosmetycznych.

scholl_pilnik_do_stop

scholl_pilnik_do_stop3

scholl_pilnik_do_stop4

scholl_pilnik_do_stop5