Na rynku oprócz typowych przezroczystych soczewek korekcyjnych dostępne są także soczewki kolorowe. Dzięki nim jesteśmy w stanie podkreślić barwę naszych oczu (rozjaśnić bądź przyciemnić) lub całkowicie zmienić. To fajne rozwiązanie dla tych, którzy chcą sprawdzić, jak wyglądaliby w zupełnie innym kolorze, od tego, którym obdarzyła ich natura.

Soczewki kontaktowe ColourVue Big Eyes od MaxVue wykonane są nowoczesnego materiału hydrożelowego, który chroni rogówkę naszych oczu przed urazami i uszkodzeniami oraz posiada dużą przepuszczalność tlenu. Ten model soczewek zmienia kolor naszych oczu i powiększa je w dość imponujący sposób. Dostępne są w ośmiu odcieniach i są one soczewkami kwartalnymi.

Moje oczy są w ciemno brązowym kolorze, ale dzięki firmie OPTIVA miałam okazję sprawdzić, jak wyglądam z zieloną tęczówką. Nigdy wcześniej nie nosiłam soczewek kontaktowych, więc przyznam się Wam, że na początku zakładanie ich i ściąganie stwarzało mi dużo problemów. Podczas noszenia są one praktycznie nie wyczuwalne, choć moje oczy musiały się do nich przyzwyczaić. Przy pierwszym nałożeniu miałam problem ze łzawieniem oczu, ale przy kolejnych już się nie pojawia. Jestem bardzo zadowolona z efektu soczewek ColourVue Big Eyes. Zielony kolor bardzo fajnie wygląda na moich brązowych oczach. Spodziewałam się bardziej intensywnej zieleni, która pewnie wyglądałaby sztucznie, otrzymany jednak odcień jest dość naturalny. Oczy są znacznie powiększone i wyglądają bardziej tajemniczo

Wraz z kompletem soczewek ColourVue Big Eyes dostałam także płyn do pielęgnacji soczewek miękkich Eyeye Basic, który skutecznie czyści i usuwa osady białkowe oraz dwa pojemniczki na przechowywanie soczewek.

Jeśli macie ochotę na wypróbowanie tego produktu zachęcam Was do zapoznania się ze stroną internetową OPTIVA, na której znajdziecie szeroki wybór soczewek kontaktowych korekcyjnych i kolorowych, akcesoriów i okularów przeciwsłonecznych.

soczewki

eyeye basic

soczewka optivia

soczewki optivia