Z ogromną ciekawością zabrałam się do testowania produktu Power 10 Formula YE Effector marki IT’S SKIN. Skoncentrowane serum w postaci kremu wodnego to produkt, który bardzo miło mnie zaskoczył! Muszę przyznać, że jego opakowanie nie przyciągnęło raczej mojej uwagi, no ale jak to mówią, nie ocenia się książki po okładce.

Power 10 Formula YE Effector, który testowałam w swoim składzie posiada ekstrakty drożdżowe, które znane są z silnego działania regeneracyjnego. Krem wodny stymuluje odnowę komórkową, aktywizuje syntezę kolagenu, przywraca elastyczność oraz zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry i ochronę przed podrażnieniami.

Power 10 Formula YE Effector ma lekką żelową konsystencję i bardzo przyjemny delikatny zapach. Szybko wchłania się w skórę i świetnie nadaje się do stosowania pod makijaż. Serum jest bardzo wydajne. Wystarczą 2 – 3 krople na pokrycie całej twarzy i dekoltu. Produkt wklepujemy opuszkami palców, omijając okolice oczu.

Po miesiącu stosowania kremu wodnego (rano i wieczorem) zauważyłam poprawę nawilżenia skóry, zwiększenie jej elastyczności oraz wygładzenie drobnych zmarszczek.

Choć Power 10 Formula YE Effector nie przekonał mnie na początku swoim opakowaniem (szklana butelka z pipetką, która bardziej przypomina lek), tak podczas testowania zrozumiałam jego ideę 🙂

Na stronie Beautikon znajdziecie wiele rodzajów kremu wodnego IT’S SKIN. Dzięki wysokiemu stężeniu składników aktywnych, pomogą Wam w zwalczaniu poszczególnych problemów skórnych. Cena produktu (65 – 99 zł) nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę jego wydajność oraz fakt, że serum może być stosowane na dzień i noc (nie potrzebujemy dwóch oddzielnych produktów). Tym z Was, które jeszcze nie miały okazji wypróbować kremu wodnego, serdecznie polecam.

its_skin_serum_ye

its_skin_serum_ye1

its_skin_serum_ye2