Demakijaż jest bardzo istotną czynnością w pielęgnacji twarzy. Wykonując go poprawnie usuwamy nie tylko makijaż, ale także nagromadzony kurz, pot i łój nagromadzony na naszej twarzy w ciągu całego dnia. Staranny demakijaż pomoże uzyskać naszej skórze zdrowy blask i ułatwi jej odnowę podczas snu.

 

Choć przez długi czas byłam zwolenniczką mleczka i toniku, odkąd tylko na rynku pojawiły się płyny micelarne, to właśnie je najczęściej wybieram do demakijażu mojej twarzy. Moim ostatnim odkryciem jest Płyn Micelarny 3 w 1 Garnier, który z całą pewnością zostanie ze mną na dłużej. Produkt ten usuwa makijaż, koi i oczyszcza skórę, nie pozostawiając przy tym uczucia ściągania, szczypania czy wysuszenia naskórka. Jest bezzapachowy i bardzo wydajny, 400 ml butelka z całą pewnością wystarczy Wam na długo. Producent zapewnia, że powinien wystarczyć na 200 zastosowań, czy tak jest nie wiem, ponieważ nie liczę, ale używam go od ok. 1,5 miesiąca i jego zużycia możecie zobaczyć na zdjęciach.

Płyn Micelarny 3 w 1 Garnier to produkt, w którym zastosowana została technologia miceli co oznacza, że makijaż i wszystkie zanieczyszczenia na naszej twarzy pochłaniane są do ich wnętrza. W ten sposób zyskujemy dokładnie oczyszczoną skórę i unikamy podrażnień, często wywoływanych zbyt mocnym pocieraniem. Produkt idealny jest do wszystkich typów skóry, także wrażliwej. Nie podrażnia oczu i świetnie radzi sobie z usuwaniem kosmetyków kolorowych.

Z czystym sumieniem polecam Wam Płyn Micelarny 3 w 1 Garnier. Decydując się na niego zyskacie doskonale oczyszczoną i odświeżoną skórę oraz oszczędność czasu, ponieważ demakijaż i tonizowanie wykonujecie tylko jednym produktem. Płyn ma bardzo przystępną cenę ok. 20 zł za 400 ml butelkę.

garnier_micelarny

garnier_plyn_micelarny2