Wśród ogromu produktów do pielęgnacji włosów, które obecnie dostępne są na rynku, ciężko dopasować dobrą odżywkę, która spełniałaby nasze wszystkie oczekiwania. Dziś chciałabym się podzielić z Wami moim nowym kosmetycznym odkryciem, którym jest odbudowująca odżywka Long Repair od Nivea.

 

 

 

Kosmetyk przeznaczony jest do pielęgnacji długich, łamliwych i rozdwajających się włosów (według mnie dla wszystkich tych, którzy chcieliby poprawić kondycję swoich kosmyków). Odżywka w swoim składzie zawiera między innymi olejek babassu i płynną keratynę, które odbudowują strukturę włosów.

Jestem bardzo zadowolona z efektów Long Repair! Nie spodziewałam się aż tak zadowalających efektów po drogeryjnym produkcie 🙂 Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moje włosy są lśniące, wygładzone i nie mam problemów z ich rozczesywaniem. Przy regularnym stosowaniu odżywki włosy są optymalnie nawilżone, dobrze się układają, a końcówki chronione są przed rozdwajaniem. Ogromną zaletą produktu jest jej zapach, który uwielbiam!

Odżywka Long Repair od Nivea nie obciąża moich włosów, a to dla mnie bardzo ważne! Konsystencja kosmetyku jest kremowa, dość zbita, dzięki czemu nie spływa z włosów podczas aplikacji.

Produkt stosuję na świeżo umyte włosy, trzymam około 4 – 5 minut i dokładnie go spłukuję. W przypadku włosów mocno zniszczonych, polecam stosowanie kosmetyku w formie maski (ok. 20 min).

Odbudowująca odżywka Long Repair od Nivea to kosmetyk w przystępnej cenie, który w znacznym stopniu poprawi kondycję Waszych włosów. Ja obecnie stosuję i z całą pewnością nie będzie to moja ostatnie opakowanie 🙂

odzywka_longrepair_nivea2a

odzywka_longrepair_nivea4