Koronka to delikatny materiał, który kojarzony jest z kobiecością, romantyzmem, zmysłowością i elegancją. I choć kiedyś nie był aż tak bardzo popularny (występował jedynie w formie bielizny lub ozdobnych detali), tak od kilku sezonów koronkowe stylizacje promowane są przez największych projektantów mody.

Mocno wyeksponowane koronki nosimy nie tylko w wersji wieczorowej, ale także w codziennych stylizacjach. Sukienki, bluzki, topy, spódnice, kurtki, torebki, buty czy biżuteria z dodatkiem koronki obecne są w ofertach praktycznie każdej sieciówki. O tym jak nosimy ten delikatny materiał decyduje nasza kreatywność i odwaga. Możemy postawić na koronkowy total look lub połączyć koronkę z pozostałymi elementami naszej garderoby tak, by tworzyły one spójną i efektowną całość. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się zestawianie romantycznych koronek ze skórą, botkami, czy gladiatorkami.

Osobiście jestem wielbicielką koronkowego trendu. Najbardziej podobają mi się zwiewne, kobiece sukienki oraz zestawienia koronki z jeansem. Wybierając koronkowe ubrania zawsze stawiam na te o wyrazistych oczkach i wzorach. Bogartą ofertę koronkowych ubrań możecie znaleźć tutaj. Macie je w swoich szafach?


koronka_czarny_top

koronka_kombinezon_1

koronka_sukienka_zielona

koronkowa_sukienka

biala_sukienka_koronka

koronka_bluzka_biala

koronka_czarna_sukienka

koronka_sukienka_2

bial_koronka_sukienka

bluzka_koronka