Trwa karnawał, czas imprez, spotkań z przyjaciółmi, eleganckich balów i domowych prywatek. To właśnie w tym okresie pozwalamy sobie na fanatazyjne makijaże i bardziej odważne stylizacje. A jakie są karnawałowe trendy w modzie?

Przede wszystkim błysk! Cekiny, metaliczne tkaniny, skóra czy brokat, tego nie powinno zabraknąć w karnawale. Dominującymi kolorami takich imprezowych kreacji jest oczywiście ponadczasowa czerń, złoto, srebro, czerwień i biel. Wybierając sukienkę należy kierować się wygodą i typem naszej figury. Wszystkie długości są niezwykle modne (mini, midi, maxi), więc bez problemu znajdziemy coś dla siebie wśród bogatej oferty sklepów. Ogromną popularnością cieszą się także kombinezony i sukienki z głębokim dekoltem na plecach.

Wszystkie zwolenniczki bardziej klasycznego wyglądu zachęcam do zabawy dodatkami. Ogromne naszyjniki, błyszczące torebki czy buty w kontrastowym kolorze, z całą pewnością sprawią, że Wasz wygląd zyska na oryginalności.

Przygotowując swoją karnawałową stylizację pamiętajmy, że pomimo modowego szaleństwa warto zachować umiar. Wybierając cekinową sukienkę, postawmy na klasyczne dodatki i stonowany makijaż. Nie chcemy przecież wygladać jak dyskotekowa kula 🙂 Poniżej kilka propozycji, które znalazłam w internecie. Ja z całą pewnością postawiłabym na cekiny, a Wy? Udanej zabawy!

 

karnawal3

karnawal4

karnawal1

karnawal3

karnawal7

karnawal8

karnawal11

karnawal13

karnawal6

 

karnawal10