Kamill Soft&Dry to kolejny krem to rąk i paznokci, który wzbudził moją sympatię. To doskonała propozycja dla tych, którzy nie lubią tłustych kremów, które pozostawiają drażniącą powłokę na dłoniach. Ten produkt świetnie sprawdzi się w ciągu dnia w pracy, przynosząc natychmiastowe nawilżanie i super szybkie wchłanianie.

 

Soft&Dry w swoim składzie oprócz wyciągu z rumianku i bisabololu, posiada wyciąg z bawełny i olej z pestek moreli. Krem ma właściwości silnie nawilżające, wygładzające i ochronne. Tak jak inne produkty Kamill pozbawiony jest sztucznych barwników, olejów mineralnych/parafiny czy emulgatorów zawierających PEG.

Za co polubiłam Kamill Soft&Dry? Za to, że doskonale nawilża i wygładza moje dłonie i skórki wokół paznokci. Za to, że wchłania się natychmiast i nie pozostawia tłustego filmu. Noszę go w swojej torebce i używam zawsze wtedy, kiedy moje ręce tego potrzebują. Nie muszę się martwić, że zaraz po zastosowaniu kremu zostawię tłuste ślady na dotykanych powierzchniach. Uwielbiam Kamill Soft&Dry za jego delikatny morelowy zapach, który dość długo utrzymuje się na dłoniach, fajną konsystencję i za jego poręczne opakowanie, które świetnie pasuje do kobiecej torebki 🙂

kamill soft&dry_2