W sezonie wiosna lato 2013 trendy w stylizacji paznokci są bardzo zróżnicowane. Od naturalnych, przez neony, metaliczne odcienie i zdobienia. Każda z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dziś chciałabym Wam zaproponować moje ostatnie odkrycie – lakier Color Show Polka Dots od Maybelline. Dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych.

 

 

Produkt ten z łatwością pomoże Wam uzyskać najmodniejszy w tym sezonie trend 🙂 Ten nawierzchniowy lakier może być łączony ze wszystkimi kolorami, w zależności od Waszej garderoby i pomysłowości.

Zdecydowałam się na dwa kolory Speckled Pink (różową bazę) i Chalk Dust (bezbarwny). Jeśli zdecydujecie się na zakup tego produktu, postawcie na Chalk Dust, ponieważ jest bardziej uniwersalny.

Jestem zachwycona lakierem Color Show Polka Dots od Maybelline. Z jego pomocą jestem w stanie uzyskać oryginalny manicure, który praktycznie niczym nie różni się od tego wykonanego w salonie kosmetycznym 🙂 Dużym plusem produktu jest jego szybkie wysychanie i dość długie utrzymywanie się na paznokciach. Jedyny minus to jego zmywanie 🙁 Mimo wszystko uważam, że lakier Color Show Polka Dots od Maybelline to produkt godny uwagi. Jeden z moich Must Have tego sezonu!

color show_polka_dots_2

color show_polka_dots_5

color show_polka_dots_4

color show_polka_dots_3