Depilator to niewielkie urządzenie, które pozwala nam na pozbycie się niechcianych włosków w domowym zaciszu. Jego działanie polega na wyrywaniu włosów wraz z cebulkami, dzięki czemu efekt gładkiego ciała utrzymuje się dłużej niż po zastosowaniu maszynki. Na rynku dostępnych jest wiele depilatorów, dziś chciałabym przedstawić Wam mój wybór.

 

Depilator elektryczny stosuję już od bardzo długiego czasu (myślę, że ponad 10 lat), początkowo było to dość proste urządzenie marki Philips. I choć nadal spełniał on swoją funkcję, postanowiłam zainwestować w coś nowszej generacji. W zeszłym roku wybrałam depilator Braun Silk Epil 7 i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę! Urządzenie zostało wyposażone w 40 par pęset, które chwytają włoski nawet o długości 0,5 mm, lampkę, która podświetla je, by nie umknęły naszej uwadze oraz ruchomą głowicę, która dopasowuje się do kształtów naszego ciała. Depilator posiada dwie prędkości, dzięki czemu możemy dostosować go do indywidualnych potrzeb. Jest bezprzewodowy, a co za tym idzie bardzo wygodny w stosowaniu. Po całkowitym naładowaniu, które trwa godzinę, wystarcza na 40 minut pracy.

Depilator Braun Silk Epil 7 skusił mnie tym, że można go stosować na sucho, jak i na mokro. To bardzo duże udogodnienie, biorąc pod uwagę fakt, że ciepła woda odpręża i łagodzi naszą skórę. Poza tym, to duża oszczędność czasu, jeśli możemy wykonać depilację pod prysznicem czy w czasie kąpieli 🙂 Przez to, że depilator jest wodoodporny, jest bardzo prosty w czyszczeniu (można go myć pod bieżącą wodą). Dzięki swojemu kształtowi i niewielkiej wadze, urządzenie pozwala na pewne trzymanie i manewrowanie nim podczas zabiegu depilacji.

Braun Silk Epil 7 wyposażony jest w zmienne głowice, które znacznie ułatwiają proces depilacji, biały woreczek – kosmetyczkę ułatwiający przechowywanie depilatora, małą szczoteczkę do czyszczenia urządzenia oraz chłodzące chusteczki Olay, które zapewniają jeszcze większy komfort zabiegu.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem Waszego pierwszego depilatora lub wymianą Waszego starego na nowszy model, z całą pewnością Braun Silk Epil 7 to urządzenie warte uwagi. Oprócz swojej funkcjonalności, skuteczności i wygody w stosowaniu, posiada także bardzo kobiecy i modny wygląd. Z całą pewnością Braun Silk Epil 7 to gadżet, któremu będę wierna i nie wrócę do jednorazowych maszynek! A jakie są Wasze doświadczenia z depilatorami?

braun_silkapil7_a

braun_silkapil7_b

braun_silkapil7